• Mitarbeiter im Automobilwerk

    Kdo se stará, aby vše fungovalo? My, Leadec

Leadec v České republice

Společnost Leadec s.r.o. byla založena v roce 1999 a je součástí mezinárodní skupiny Leadec. Díky know-how svých zaměstnanců se stala strategickým partnerem velkých podniků působících v oblasti automotive. Naše společnost se zaměřuje na kompletní dodávky v oblasti automatizace a elektroinstalace.

Silný partner

Naši odborníci vynikají dlouholetou praxí a zkušenostmi, proto se řadíme ke špičce v oboru. V oblasti automatizace se specializujeme na kompletní dodávky pro svařovny - tzn. mechaniku, pneumatiku, programování robotů a PLC systémů, včetně vizualizace. V oblasti elektroinstalace se zaměřujeme na kompletní elektroinstalace průmyslových hal, zejména na dodávky a montáže trafostanic, vysokoproudých přípojnic, rozvaděčů a osvětlovacích soustav.

Leadec BOM
Leadec Board of Management: Markus Glaser-Gallion (CEO), Christian Geißler (CFO) and Markus Hucko (COO)

Covid-19: jak se vypořádáváme se současnou situací

„Již takřka rok provází naše životy i práci koronavirus. Za tu dobu se toho spousta změnilo. V běžném pracovním životě i v nabídce pro zákazníky se zaměřujeme na prevenci a dále tyto oblasti rozvíjíme. Díky krizovému řízení a řízení hygieny jsme zajistili, že naši zaměstnanci nepřetržitě byli a jsou připraveni pracovat. Také služby jsme přizpůsobili novým požadavkům ve výrobních závodech. Poslední měsíce jsme v neposlední řadě využili k tomu, abychom se adaptovali na novou realitu, a na probíhající šíření nemoci na celém světě jsme připraveni.

Změny ve výrobě přitom vnímáme jako šanci. Jednáme aktivně, dosavadní zkušenosti přetváříme na nové nápady a řešení a společně s klienty se snažíme o přístupy, které obstojí i v budoucnu. S tímto know-how, s vynikajícím týmem, který táhne za jeden provaz, a s důvěrou našich zákazníků v zádech budeme nadcházejícím týdnům a měsícům čelit optimisticky a aktivně."