• Mitarbeiter im Automobilwerk

    Kdo se stará, aby vše fungovalo? My, Leadec

Leadec v České republice

Společnost Leadec s.r.o. byla založena v roce 1999 a je součástí mezinárodní skupiny Leadec. Díky know-how svých zaměstnanců se stala strategickým partnerem velkých podniků působících v oblasti automotive. Naše společnost se zaměřuje na kompletní dodávky v oblasti automatizace a elektroinstalace.

Silný partner

Naši odborníci vynikají dlouholetou praxí a zkušenostmi, proto se řadíme ke špičce v oboru. V oblasti automatizace se specializujeme na kompletní dodávky pro svařovny - tzn. mechaniku, pneumatiku, programování robotů a PLC systémů, včetně vizualizace. V oblasti elektroinstalace se zaměřujeme na kompletní elektroinstalace průmyslových hal, zejména na dodávky a montáže trafostanic, vysokoproudých přípojnic, rozvaděčů a osvětlovacích soustav.

Leadec BOM

Úvahy a činy za horizont COVID-19

"Koronavirus, který se od začátku roku šíří se z východu na západ, drží celý svět v šachu. Dotkl se i společnosti Leadec, ale již vidíme známky oživení. Naši zákazníci rozjíždějí výrobu a trh nabírá novou dynamiku. Společnost Leadec v posledních měsících vynakládala velké úsilí na to, aby její zaměstnanci mohli díky správnému řízení krize a hygieny pracovat jako obvykle. Paletu služeb jsme pozměnili tak, aby odpovídala potřebám závodů, a vyplácí se nám to.

Rok 2020 se přehoupl do druhé poloviny a my jsme připraveni přejít z defenzivního krizového režimu do útoku. A víme, že celý tým Leadec táhne za jeden provaz. Na to jsme opravdu hrdí! Nečekáme, že se vrátí staré časy, nýbrž se připravujeme na novou realitu. Zároveň jsme stále ve střehu, odvozujeme ze svých předchozích zkušeností nové nápady a řešení a společně se zákazníky pracujeme na udržitelných přístupech."

Leadec Board of Management