• Mitarbeiter im Automobilwerk

    Kdo se stará, aby vše fungovalo? My, Leadec

Leadec v České republice

Společnost Leadec s.r.o. byla založena v roce 1999 a je součástí mezinárodní skupiny Leadec. Díky know-how svých zaměstnanců se stala strategickým partnerem velkých podniků působících v oblasti automotive. Naše společnost se zaměřuje na kompletní dodávky v oblasti automatizace a elektroinstalace.

Silný partner

Naši odborníci vynikají dlouholetou praxí a zkušenostmi, proto se řadíme ke špičce v oboru. V oblasti automatizace se specializujeme na kompletní dodávky pro svařovny - tzn. mechaniku, pneumatiku, programování robotů a PLC systémů, včetně vizualizace. V oblasti elektroinstalace se zaměřujeme na kompletní elektroinstalace průmyslových hal, zejména na dodávky a montáže trafostanic, vysokoproudých přípojnic, rozvaděčů a osvětlovacích soustav.

Leadec BOM

Prohlášení k COVID-19

"V této velice neobvyklé situaci je nejdůležitější zabrzdit šíření koronaviru. Zareagovali jsme rychle a nadále budeme preventivně zpřísňovat bezpečnostní a hygienická opatření v našich závodech, zaměstnancům dle možnosti umožníme práci z domova a na celém světě budeme aktivně vytvářet koordinační týmy, které budou usměrňovat veškeré aktivity. Zároveň sledujeme hospodářský dopad na všechny naše závody a snažíme se jej zmírnit.

Pro zákazníky zůstáváme spolehlivým partnerem tak, jak nás znají již celé roky, jelikož blízkost k zákazníkům máme zapsanou v DNA. Veškeré naše služby se točí kolem jejich závodů a zaměstnanců. Společně tuto krizi zvládneme."

Leadec Board of Management