• Mitarbeiter im Automobilwerk

    Kdo se stará, aby vše fungovalo? My, Leadec

Leadec v České republice

Společnost Leadec s.r.o. byla založena v roce 1999 a je součástí mezinárodní skupiny Leadec. Díky know-how svých zaměstnanců se stala strategickým partnerem velkých podniků působících v oblasti automotive. Naše společnost se zaměřuje na kompletní dodávky v oblasti automatizace a elektroinstalace.

Silný partner

Naši odborníci vynikají dlouholetou praxí a zkušenostmi, proto se řadíme ke špičce v oboru. V oblasti automatizace se specializujeme na kompletní dodávky pro svařovny - tzn. mechaniku, pneumatiku, programování robotů a PLC systémů, včetně vizualizace. V oblasti elektroinstalace se zaměřujeme na kompletní elektroinstalace průmyslových hal, zejména na dodávky a montáže trafostanic, vysokoproudých přípojnic, rozvaděčů a osvětlovacích soustav.

Leadec BOM

Prohlášení k COVID-19

"Posledních několik týdnů bylo na celém světě ve znamení izolačních a omezujících opatření. Nyní vstupujeme do fáze postupného uvolňování a zvyšování průmyslové výroby. Je zjevné, že svět se nevrátí k poměrům, které panovaly před pandemií. Snaha o zamezení šíření viru neztratila nic na své důležitosti. Vypracovali jsme hygienická opatření, aby se zaměstnanci mohli vrátit na pracoviště – do kanceláří i do závodů. Pomocí služeb na míru pomáháme s obnovou obchodních aktivit i zákazníkům.

Nedopustíme, aby bylo ohroženo to, čeho jsme dosud dosáhli. Z tohoto důvodu se spoléháme na inteligentní, do budoucna hledící scénáře řízené, stabilní obnovy obchodní činnosti po krizi. Společně s našimi zákazníky, partnery a týmem Leadec."

Leadec Board of Management