Kérjük válasszon:
Magyarország
Menj a főoldalra
HU
  • One Team. One Journey.

    Semmi sem fontosabb a Leadecnél, mint az összetartó csapataink!Olyan emberek, akik szívüket-lelküket beleadják a munkájukba. Bármit is teszünk, a pulzusunk a gyár ritmusára ver.

    Állásajánlatok

Karrier a Leadec Hungary-nél

Gyártóipari szolgáltató szakértőként nem a gépek és a robotok, hanem az emberek játsszák nálunk a főszerepet: Takarító szakemberek, technikusok, mesteremberek, mérnökök, informatikusok, projektmenedzserek, kereskedelmi szakértők – és még sokan mások.

A Leadec Kft. számokban

0 munkatárs

Magyarországon

0 telephely

országosan

0 év

tapasztalat a hazai piacon

1 küldetés

optimális termelés

Termelés? Leadec nélkül soha!

Ügyfeleink világszerte több mint 60 éve támaszkodnak szolgáltatásainkra a teljes gyártási folyamat során, a tervezéstől és karbantartástól a modernizációig és a digitalizálásig. A legkülönbözőbb ágazatokban – többek között az autóiparban, a repülőgépiparban és a fogyasztási cikkek gyártásában – működő vállalatokkal dolgozunk együtt, és szolgáltatásainkkal biztosítjuk ügyfeleink zökkenőmentes termelését. Mindig egy lépéssel előrébb járunk, és minden nap azon dolgozunk, hogy felgyorsítsuk és racionalizáljuk a folyamatokat.

További

Az emberek azok, akik számítanak.

A Leadecnél egy nagyon egyszerű elvet követünk: Kivétel nélkül mindenki fontos a számunkra – mint csapattag és mint ember. Csapatainkban a különböző kultúrájú és szakmai hátterű emberek képesek jól együttműködni, mert egy közös cél köt össze bennünket. Együttműködésünk alapja a korrektség és a tisztelet.

Ráadásul világszerte több mint 22.000 munkatársat foglalkoztató vállalatként sok mindent tudunk kínálni. Például egy nagy szervezet biztonságát egy olyan családias környezettel kombinálva, ahol gondoskodunk egymásról. Továbbá változatos munkaterületeket izgalmas tevékenységekkel és egyéni megvalósítási lehetőségekkel. Belevághatunk új dolgokba, kipróbálhatjuk magunkat és továbbfejlődhetünk, mind regionális, mind nemzetközi szinten. Minden egyes intézkedésünk segíti ügyfeleinket az előrelépésben.

Az alapítványunk

Tisztelet

A munkakörök és a személyes háttér semmit sem jelent: mindenkinek elismerjük és megbecsüljük a munkáját. Közösen egy olyan munkakörnyezetet teremtünk, ahol az ötletek szabadon áramolhatnak, és ahol mindenkit meghallgatnak.

Csapatszellem

Támogatjuk és inspiráljuk egymást, és együtt ünnepeljük közös sikereinket. Csapatként együtt dolgozunk, vállaljuk a kihívásokat és tanulunk egymástól, hogy elérjük közös céljainkat.

Sokoldalúság

Munkakörnyezetünk több szempontból is különböző: a tevékenységi köröktől és az általunk kiszolgált ügyfelektől kezdve az emberek, munkakörök és csapatok sokféleségéig. Különböző nézőpontokat ötvözünk, hogy innovatív megoldásokat hozzunk létre. Ugyanakkor minden munkatársunk egyéni érdeklődésének és képességeinek megfelelően növekedhet és fejlődhet.

Amit kínálunk

Biztonság

Egy nemzetközi, stabil hátterű vállalat biztonságát nyújtjuk, ahol nagy figyelmet fordítunk a magasszintű munkavédelmi követelményeknek való megfelelésre.

Juttatások

A végzettségnek megfelelő, versenyképes alapbéren felül mozgóbért és cafeteria-t kínálunk dolgozóinknak.

Támogatás

A vidékről ingázók számára bejárás támogatást biztosítunk.

Egyéni fejlődés támogatása

Fejlődési lehetőséget biztosítunk. Képzések, továbbképzések támogatásával járulunk hozzá kollégáink ismereteinek bővítéséhez.

Változatosság

Változatos, izgalmas feladatokkal várjuk új kollégáinkat.

Átláthatóság

We.do alkalmazásunkon keresztül munkatársaink könnyen hozzáférhetnek a vállalattal kapcsolatos információkhoz és hírekhez.

Egy biztonságos és fenntartható jövő felé.

A gyári környezetben a kockázatok minimalizálása, a munkahelyi biztonság és ezáltal a munkavállalók egészségének garantálása alapvető prioritás. A Leadecnél mindent megvalósítunk, ami egy vállalkozást biztonságossá tesz, legyen szó szabványokról, intézkedésekről, képzésekről vagy berendezésekről.

Továbbá: A termelésben és annak környezetében nemcsak biztonságosan, hanem fenntartható módon dolgozunk. Mert a jövő gyára CO2-semleges. Ezért szolgáltatásaink kiterjednek a megújuló energiákra, az akkumulátorokra és a körforgásos gazdaságra is. Az adatelemzések segítenek a megfelelő és hatékony megoldások megtalálásában. Velünk a gyárak előremutató intelligens gyárakká válnak.

Az Ön lehetőségei

Szeretne új kihívást vállalni? Kiváló lehetőségeket kínálunk tapasztalt álláskeresőknek - egy nemzetközileg orientált vállalatcsoportban.