Mitarbeiter in Polen

Leadec w Polsce

Firma Leadec jest wiodącym dostawcą usług technicznych dostosowanych do różnych potrzeb Klientów. Zarządzanie obiektami, wspomaganie procesów produkcyjnych, utrzymanie ruchu, usługi w zakresie szeroko pojętej automatyki przemysłowej i elektroniki, czyszczenie techniczne, logistyka, magazynowanie, podmontaże i wiele innych usług realizujemy zarówno dla producentów branży motoryzacyjnej jak i ich dostawców.

Przewyższamy oczekiwania

Leadec Sp. z o.o w Polsce, jest przedsiębiorstwem należącym do niemieckiej grupy Leadec. Z ponad 250 oddziałami na całym świecie i prawie 20 000 pracownikami, Leadec jest jednym z wiodących dostawców serwisu technicznego dla przemysłu.

  • Branże, w których stale dokonuje się postęp potrzebują dostawcy usług, który działa dynamicznie i stale się rozwija. Dlatego właśnie wprowadzamy na rynek firmę Leadec: nowego globalnego gracza na rynku usług w branży produkcyjnej.
  • Firma Leadec powstała w wyniku przekształcenia Voith Industrial Services w styczniu 2017 roku. Dzięki temu ta nowa marka może pochwalić się ponad pięćdziesięcioletnim doświadczeniem w branży usługowej.
  • Procesy pomocnicze stają się podstawowym przedmiotem naszej działalności, aby ograniczyć troski naszych klientów i pozwolić im w pełni skoncentrować się na realizacji swoich zasadniczych celów.
  • Nasze zaawansowane usługi pomagają im utrzymywać się w czołówce. Dzięki naszej pasji do technologii, wiedzy specjalistycznej i wieloletniemu doświadczeniu w branży usług motoryzacyjnych jesteśmy w stanie wspierać producentów i dostawców z całego świata, pomagając im osiągać poprawę niezawodności, wydajności i jakości produkcji.
  • Dzięki współpracy z najlepszymi z branży, posiadamy ugruntowaną wiedzę i stosujemy innowacyjne procesy.
  • W ramach naszej globalnej sieci czerpiemy korzyści z nieustannego przepływu know-how.

Nasza historia

Firma Leadec Sp. z o.o. powstała w Polsce z połączenia dwóch firm: Premier Manufacturing Support Services Poland Sp. z o.o oraz Hörmann Serwis Polska Sp. z o.o. Premier Manufacturing Support Services Poland Sp. z o.o. została założona w Gliwicach, w 1997 roku, od początku świadcząc usługi dla nowo powstałej fabryki Opla. Hörmann Serwis Polska Sp. z o.o. istnieje w Polsce od roku 1999. Pierwszym ważnym projektem było ustawienie i uruchomienie maszyn w fabryce silników VW w Polkowicach. Od kilku lat obie spółki zajmowały się podobnym zakresem usług technicznych dla przemysłu w grupie Voith. Dziś wspólnie pod marką Leadec zatrudniamy prawie 700 osób w wielu różnych lokalizacjach w Polsce.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z pełną ofertą usług naszej firmy. Będziemy także wdzięczni za wszelkie uwagi i pytania dotyczące funkcjonowania firmy. 

Odkryj co Leadec Sp. z o.o. może zrobić dla Twojej firmy.

Nasze certyfikaty

Jako nowoczesne i zorientowane na przyszłość, świadczące usługi przedsiębiorstwo, które zaliczane jest do przodujących w tej branży wdrożyliśmy zintegrowany system zarządzania dotyczący jakości, środowiska
i bezpieczeństwa pracy.

Posiadamy certyfikaty:

  • ISO 9001:2015
  • ISO 14001:2015
  • BS OHSAS 18001:2007

Ogólne warunki zakupu

Ogólne warunki zakupu

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapytaj nas

Wyślij nam wiadomość: info-poland@leadec-services.com