Video: That's how we work at Leadec

MY SME LEADEC

Našou úlohou je poskytovať výrobným spoločnostiam celého sveta špičkové služby. Pridajte sa do nášho tímu a zdieľajte podpornú filozofiu spoločnosti Leadec!

Naši ľudia

Naši zamestnanci sú angažovaní: technici, remeselníci, programátori, technickí čističi, inžinieri a mnohí iní.

 • Vincent, Line Operator at Leadec Badge
  Vincent Operátor linky
  Som hrdý na zodpovednú prácu, ktorú môj tím odvádza každý deň
 • Vanessa, Project Assistant Badge
  Vanessa Projektový asistent
  Spájam našich odborníkov na celom svete
 • Alexander, Facility Manager at Leadec Badge
  Alexander Manažér správy budov
  Keď na všetko dohliadam, viem, že robím dobrú prácu
 • Monika, Technical Cleaning at Leadec Badge
  Monika Technické čistenie
  Vďaka mojim zručnostiam a tréningu výroba funguje bez prerušení.

LEADEC V ČÍSLACH

Leadec na Slovensku patrí k skupine Leadec Group a je jedným z popredných dodávateľov technických služieb v priemysle.

Locations Leadec Lokality
Employees Leadec Zamestnanci
Leadec is present at 4 continents Kontinenty
In Sales Leadec Predaj

NAŠA ÚLOHA

NAŠA ÚLOHA

Sme zanietený globálny poskytovateľ služieb vo výrobnom priemysle, ktorý vkladá srdce do všetkého, čo pre svojich klientov robí. K problémom pristupujeme so skúsenosťami, zodpovedne, spoľahlivo a v prípade potreby “uhasíme“ každý problém. Zákazníci sa spoliehajú na naše služby už viac takmer 60 rokov, a to v rámci celého výrobného procesu, od konštrukčného návrhu až po údržbu, od modernizácie až po digitalizáciu.

Spoznajte naše služby

NÁŠ PRÍSĽUB

S približne 20 000 zamestnancami po celom svete môžeme našim zamestnancom ponúknuť istotu veľkej korporácie a mnoho iného!

 • Symbol for team spirit

  Tímový duch

  Či už sú naše tímy veľké alebo malé, vnímame ich ako rodinu. Môžete sa spoľahnúť na vzájomnú podporu členov tímu, na rady vyplývajúce z ich skúseností a na istotu prameniacu zo spolupráce.

 • Symbol for appreciation

  Uznanie

  Každý jeden zamestnanec je pre nás dôležitý. Môžete prispievať svojimi nápadmi, byť iniciatívni a rozvíjať svoju osobnosť a kariéru. Naši manažéri vám pomôžu rásť.

 • Symbol for commitment

  Záväzok

  Môžete pracovať samostatne, premýšľať so zákazníkom a každý deň odviesť dobrú prácu. A budete na ňu hrdý! Naše služby sú našou vášňou a do práce vždy vkladáme kus svojho srdca.

 • Symbol for leading edge

  Špička

  Sme vždy tam, kde sa niečo deje a svoje technológie neustále inovujeme. Vďaka svojej odbornosti sme vždy na čele a zákazníkom zabezpečujeme absolútnu bezproblémovosť.

NAŠA PRÁCA

Employees at Leadec

Služby, ktoré poskytujeme v pozadí, zabezpečujú hladký priebeh výrobných činností našich zákazníkov v popredí. Za našich zákazníkov rozmýšľame vždy o krok vpred a iniciatívne sa zapájame do zjednodušovania, urýchľovania a zefektívňovania procesov. Sme iniciatívni, preberáme zodpovednosť a konáme v prospech zákazníka. Sme hrdí, keď zákazník ocení našu prácu.

Aktuálne voľné pracovné miesta

Chceli by ste prijať novú výzvu? Príďte do Leadec. Ponúkame skvelé príležitosti skúseným pracovníkom - v medzinárodne orientovanej obchodnej skupine.