Mitarbeiter im Facility Serive

Leadec na Slovensku

Spoločnosť Leadec s.r.o., je popredným poskytovateľom priemyselných služieb. Zameriavame sa predovšetkým na oblasť automobilového, strojárskeho a hutníckeho priemyslu. Naše služby poskytujeme v troch oblastiach: Automatizácia, Facility management a lakovacie a montážne služby.

Ideme o krok ďalej

Spoločnosť Leadec s.r.o. patrí k nemeckej skupine Leadec Group. S takmer 20 000 zamestnancami a viac ako 300 prevádzkami po celom svete je spoločnosť Leadec jedným z popredných dodávateľov technických služieb v priemysle.

  • Priemysel, ktorý sa rozvíja vďaka pokroku, vyžaduje poskytovateľa služieb, ktorý sa neustále vyvíja a udržiava veci v pohybe. Preto sme teraz odštartovali Leadec: nového globálneho hráča v oblasti služieb spracovateľského priemyslu.

  • Spoločnosť Leadec vznikla zmenou obchodného mena spoločnosti Voith Industrial Services v januári 2017. Vďaka tomu má nová značka viac ako 50 rokov skúseností v poskytovaní služieb.

  • Podporné procesy sú našou hlavnou činnosťou, takže naši zákazníci si nemusia robiť starosti a môžu sa plne sústrediť na svoj hlavný podnikateľský zámer.

  • Naše špičkové služby im umožňujú udržiavať náskok. Poháňaní nadšením pre technológie, znalosťami a dlhoročnými skúsenosťami poskytovateľa služieb v automobilovom priemysle, podporujeme výrobcov a dodávateľov na celom svete pri vytváraní spoľahlivejšej, efektívnejšej a lepšej výroby.

  • Vďaka tomu, že pracujeme pre tých najlepších v priemysle, disponujeme hlbokými znalosťami a inovačnými procesmi.
  • V našej celosvetovej sieti ťažíme z nepretržitého prenosu know-how v oblasti služieb.

Spoločnosť Leadec na Slovensku vznikla zmenou obchodného mena spoločnosti Voith Industrial Services, s.r.o., ktorá bola založená v roku 2011 zlúčením dvoch spoločností

  • HORMANN Slovakia, spol. s r.o., ktorá pôsobila od roku 1998, a
  • DIW Service, s.r.o., ktorá pôsobila od roku 2001. Tejto fúzii v roku 2010 predchádzala fúzia spoločnosti DIW Service, s.r.o. so spoločnosťou DIW WHEEL AND TYRE ASSEMBLY, s.r.o., ktorá na Slovensku pôsobila od roku 2005.

Leadec 20 Jahre in der Slowakei

Certifikácie

Ako moderná a pokroková spoločnosť sme zaviedli integrovaný systém riadenia kvality, systém environmentálneho riadenia a systém riadenia bezpečnosti na pracovisku v oblasti facility manažmentu, čistenia, údržby a logistiky. 

V súčasnosti sme držiteľmi týchto certifikátov:

ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, BS OHSAS 18001:2007, Bratislava (pdf)

ISO 9001:2015, Bánovce nad Bebravou (pdf)

ISO/TS 16949:2016, Bánovce nad Bebravou (pdf)

IATF 16949:2016, ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, Trnava (pdf)

Koncernova politika IMS

Koncernova politika IMS 2017

Chcete sa dozvedieť viac? Opýtajte sa nás

Pošlite nám správu: info-slovakia@leadec-services.com. Budeme radi, ak sa nám ozvete.