Leadec w Polsce - Usługi

Firma Leadec jest wiodącym dostawcą usług technicznych wspomagających produkcję zakładów przemysłowych. Naszym celem jest dostosowywanie szerokiego wachlarza naszych usług do różnych wymagań Klientów tak, aby mogli oni w wymierny sposób odczuć poprawę wskaźników efektywności produkcji. Chcemy być postrzegani jako solidny partner w dziedzinie usług przemysłowych, preferowany przez Klientów, Pracowników oraz społeczności lokalne.

Leadec Video

Nasze Usługi

Przy odpowiednim połączeniu usług technicznych, Leadec Sp. z o.o. gwarantuje płynny przebieg procesów klienta. Nasz szeroki zakres usług zapewnia kompleksowe rozwiązania z jednego źródła. Działania naszych specjalistów są precyzyjnie dostosowane do Państwa potrzeb.

 

Leadec BOM

Oświadczenie w sprawie COVID-19

"Ostatnich kilka tygodni upłynęło pod znakiem globalnej blokady i związanych z nią ograniczeń. Obecnie wkraczamy w nową fazę, która wiąże się ze stopniowym łagodzeniem ograniczeń i przyspieszeniem w branży. Nowe realia będą oczywiście odmienne od sytuacji sprzed pandemii. Nadal konieczne jest powstrzymanie rozprzestrzeniania się wirusa. Opracowaliśmy koncepcje dbania o higienę przez naszych pracowników, aby umożliwić im powrót do swoich miejsc pracy w biurach i w fabrykach. Wspieramy rozwój naszych klientów poprzez oferowanie im usług dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb.

Nie chcemy narażać na szwank naszych dotychczasowych osiągnięć. Dlatego będziemy działać na podstawie rozsądnych i zorientowanych na przyszłość scenariuszy rozwoju sytuacji. Po zakończeniu kryzysu pragniemy być przygotowani do powrotu do stabilnej działalności – wspólnie z naszymi klientami, partnerami i zespołem Leadec."

Leadec Board of Management

Nasze doświadczenie pozwala naszym Partnerom w wymierny sposób odczuć poprawę wskaźników efektywności zarządzania wszystkimi procesami. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technicznych i organizacyjnych jest standardem działania Leadec, w znacznym stopniu obniżającym koszty oraz podnoszącym bezpieczeństwo i kulturę techniczną. To wszystko udaje się nam uzyskać dzięki wykwalifikowanej kadrze technicznej, doświadczeniu oraz „know-how" zarówno w obszarach techniki, jak i zarządzania.

Polen Patronage

Leadec wygrywa kontrakt na kompleksowe usługi utrzymania technicznego w nowej fabryce silników

Firma Leadec podpisała kontrakt na kompleksową obsługę techniczną linii produkcyjnych i montażowych silników w nowym zakładzie w Jaworze. Dowiedz się więcej

Chcesz z nami współpracować? Dowiedz się więcej

Leadec objął patronat nad kształceniem uczniów w zawodzie Technik Elektryk w Polkowicach

W środę 23 stycznia 2019r. Panowie Przemysław Pendrowski – Członek Zarządu oraz Dariusz Kowalski – Dyrektor Oddziału Polkowice  podpisali w tej sprawie porozumienie z  Zespołem Szkół im Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach.

Dowiedz się więcej

Leadec świętuje 20-tą rocznicę Polsce

Firma Leadec, jeden z wiodących dostawców usług przemysłowych w Polsce, w 2018 roku obchodzi dwudziestolecie działalności na terenie kraju. Firma podsumowuje ten intensywny czas i zdradza najbliższe plany, w tym m.in. rozszerzenie działalności o kolejne branże, jak lotnicza i produkcyjna.

Informacja prasowa (PDF)