Leadec w Polsce - Usługi

Firma Leadec jest wiodącym dostawcą usług technicznych wspomagających produkcję zakładów przemysłowych. Naszym celem jest dostosowywanie szerokiego wachlarza naszych usług do różnych wymagań Klientów tak, aby mogli oni w wymierny sposób odczuć poprawę wskaźników efektywności produkcji. Chcemy być postrzegani jako solidny partner w dziedzinie usług przemysłowych, preferowany przez Klientów, Pracowników oraz społeczności lokalne.

Leadec Video

Nasze Usługi

Przy odpowiednim połączeniu usług technicznych, Leadec Sp. z o.o. gwarantuje płynny przebieg procesów klienta. Nasz szeroki zakres usług zapewnia kompleksowe rozwiązania z jednego źródła. Działania naszych specjalistów są precyzyjnie dostosowane do Państwa potrzeb.

 

Leadec BOM

Planujemy i działamy z myślą o życiu po Covid-19

Od początku tego roku koronawirus trzyma świat w niepewności, rozprzestrzeniając się ze wschodu na zachód. Firma Leadec nie jest tutaj wyjątkiem. Jednakże widzimy wyraźne sygnały wychodzenia gospodarki z kryzysu. Nasi klienci ponownie uruchamiają swoje zakłady, rynek zyskuje na dynamice. W firmie Leadec opłaciły się wysiłki, które podjęliśmy w poprzednich miesiącach: nasze podejście do zarządzania kryzysowego i kwestii higieny sprawiło, że nasi pracownicy byli i są gotowi do pracy. Oprócz tego dopasowaliśmy swoją ofertę dla klientów do nowych wymogów obowiązujących w fabrykach.

W tym momencie rozpoczęła się druga połowa 2020 roku i jesteśmy gotowi przejść z trybu kryzysowego do ofensywy. I wiemy, że cały zespół Leadec również da radę. Jesteśmy z tego dumni! Nie czekamy, aż wrócą stare dobre czasy, tylko przestawiamy się na nową rzeczywistość. Przy tym szybko reagujemy na zmiany, tworzymy nowe idee i rozwiązania bazując na naszych dotychczasowych doświadczeniach i wspólnie z klientami wyznaczamy sobie przyszłościowe cele.

Leadec Board of Management

Nasze doświadczenie pozwala naszym Partnerom w wymierny sposób odczuć poprawę wskaźników efektywności zarządzania wszystkimi procesami. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technicznych i organizacyjnych jest standardem działania Leadec, w znacznym stopniu obniżającym koszty oraz podnoszącym bezpieczeństwo i kulturę techniczną. To wszystko udaje się nam uzyskać dzięki wykwalifikowanej kadrze technicznej, doświadczeniu oraz „know-how" zarówno w obszarach techniki, jak i zarządzania.

Polen Patronage

Leadec wygrywa kontrakt na kompleksowe usługi utrzymania technicznego w nowej fabryce silników

Firma Leadec podpisała kontrakt na kompleksową obsługę techniczną linii produkcyjnych i montażowych silników w nowym zakładzie w Jaworze. Dowiedz się więcej

Chcesz z nami współpracować? Dowiedz się więcej

Castrol i Leadec: Pionierska współpraca w zakresie gospodarki smarowniczej w Fabryce 4.0

Castrol, jedna z wiodących na świecie marek środków smarnych, oraz Grupa Leadec, globalny dostawca usług technicznych, zawarły ogólnoeuropejskie porozumienie o współpracy w zakresie gospodarki smarowniczej dla klientów przemysłowych.

Informacja prasowa (PDF)

Leadec objął patronat nad kształceniem uczniów w zawodzie Technik Elektryk w Polkowicach

W środę 23 stycznia 2019r. Panowie Przemysław Pendrowski – Członek Zarządu oraz Dariusz Kowalski – Dyrektor Oddziału Polkowice  podpisali w tej sprawie porozumienie z  Zespołem Szkół im Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach.

Dowiedz się więcej