Leadec w Polsce - Usługi

Firma Leadec jest wiodącym dostawcą usług technicznych wspomagających produkcję zakładów przemysłowych. Naszym celem jest dostosowywanie szerokiego wachlarza naszych usług do różnych wymagań Klientów tak, aby mogli oni w wymierny sposób odczuć poprawę wskaźników efektywności produkcji. Chcemy być postrzegani jako solidny partner w dziedzinie usług przemysłowych, preferowany przez Klientów, Pracowników oraz społeczności lokalne.

Leadec Video

Nasze Usługi

Przy odpowiednim połączeniu usług technicznych, Leadec Sp. z o.o. gwarantuje płynny przebieg procesów klienta. Nasz szeroki zakres usług zapewnia kompleksowe rozwiązania z jednego źródła. Działania naszych specjalistów są precyzyjnie dostosowane do Państwa potrzeb.

 

Leadec BOM
Leadec Board of Management: Markus Glaser-Gallion (CEO), Christian Geißler (CFO) and Markus Hucko (COO)

Covid-19: nasze podejście do aktualnej sytuacji

„Od niemal roku żyjemy i pracujemy w świecie z koronawirusem. Przez ten czas wiele się zmieniło. Dopasowaliśmy i wciąż zmieniamy nasze zachowania podczas codziennej pracy, a także ofertę dla naszych klientów, do aktualnych wymogów sanitarnych. Dzięki naszemu podejściu do kryzysu i nowych wymogów sanitarnych nasi pracownicy stale byli i są gotowi do realizacji swoich zadań. Również nasza oferta usług została dostosowana do nowych obostrzeń w fabrykach. Warto wspomnieć, że wykorzystaliśmy ostatnie miesiące, aby przygotować się na nową rzeczywistość i jesteśmy przygotowani na aktualną światową drugą falę zachorowań.

Zachodzące zmiany w branży produkcyjnej postrzegamy również jako szansę. Aktywnie działamy, wypracowujemy nowe pomysły i rozwiązania na bazie dotychczasowych doświadczeń i wspólnie z klientami stawiamy sobie przyszłościowe cele. Z takim know how i zjednoczonym zespołem wyjątkowych pracowników, a także zaufaniem naszych klientów i partnerów, z optymizmem i proaktywnie spoglądamy na najbliższe tygodnie i miesiące.”

Nasze doświadczenie pozwala naszym Partnerom w wymierny sposób odczuć poprawę wskaźników efektywności zarządzania wszystkimi procesami. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technicznych i organizacyjnych jest standardem działania Leadec, w znacznym stopniu obniżającym koszty oraz podnoszącym bezpieczeństwo i kulturę techniczną. To wszystko udaje się nam uzyskać dzięki wykwalifikowanej kadrze technicznej, doświadczeniu oraz „know-how" zarówno w obszarach techniki, jak i zarządzania.

Polen Patronage

Leadec wygrywa kontrakt na kompleksowe usługi utrzymania technicznego w nowej fabryce silników

Firma Leadec podpisała kontrakt na kompleksową obsługę techniczną linii produkcyjnych i montażowych silników w nowym zakładzie w Jaworze. Dowiedz się więcej

Chcesz z nami współpracować? Dowiedz się więcej

Castrol i Leadec: Pionierska współpraca w zakresie gospodarki smarowniczej w Fabryce 4.0

Castrol, jedna z wiodących na świecie marek środków smarnych, oraz Grupa Leadec, globalny dostawca usług technicznych, zawarły ogólnoeuropejskie porozumienie o współpracy w zakresie gospodarki smarowniczej dla klientów przemysłowych.

Informacja prasowa (PDF)

Leadec objął patronat nad kształceniem uczniów w zawodzie Technik Elektryk w Polkowicach

W środę 23 stycznia 2019r. Panowie Przemysław Pendrowski – Członek Zarządu oraz Dariusz Kowalski – Dyrektor Oddziału Polkowice  podpisali w tej sprawie porozumienie z  Zespołem Szkół im Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach.

Dowiedz się więcej