Leadec w Polsce - Usługi

Firma Leadec jest wiodącym dostawcą usług technicznych wspomagających produkcję zakładów przemysłowych. Naszym celem jest dostosowywanie szerokiego wachlarza naszych usług do różnych wymagań Klientów tak, aby mogli oni w wymierny sposób odczuć poprawę wskaźników efektywności produkcji. Chcemy być postrzegani jako solidny partner w dziedzinie usług przemysłowych, preferowany przez Klientów, Pracowników oraz społeczności lokalne.

Nasze Usługi

Przy odpowiednim połączeniu usług technicznych, Leadec Sp. z o.o. gwarantuje płynny przebieg procesów klienta. Nasz szeroki zakres usług zapewnia kompleksowe rozwiązania z jednego źródła. Działania naszych specjalistów są precyzyjnie dostosowane do Państwa potrzeb.

 

Leadec BOM

Oświadczenie w sprawie COVID-19

"W tej bardzo wyjątkowej sytuacji najważniejsze jest, aby spowolnić rozprzestrzenianie się koronawirusa. Szybko wdrożyliśmy odpowiednie środki i nadal będziemy działać na rzecz prewencyjnego zwiększenia środków bezpieczeństwa i higieny w naszej firmie, jeśli to tylko możliwe skierowując naszych pracowników do pracy z domu oraz proaktywnie tworząc zespoły koordynacyjne na całym świecie w celu zabezpieczenia i ułatwienia wszystkich działań. Jednocześnie śledzimy i próbujemy zniwelować skutki ekonomiczne dla wszystkich lokalizacji, w których działamy.

Dla naszych klientów pozostajemy stabilnymi partnerami, jakich znają od lat, ponieważ bliskość klienta zawsze była częścią naszego DNA. Ich zakłady i personel pozostają w centrum naszych działań. Wspólnie pokonamy ten kryzys."

Leadec Board of Management

Nasze doświadczenie pozwala naszym Partnerom w wymierny sposób odczuć poprawę wskaźników efektywności zarządzania wszystkimi procesami. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technicznych i organizacyjnych jest standardem działania Leadec, w znacznym stopniu obniżającym koszty oraz podnoszącym bezpieczeństwo i kulturę techniczną. To wszystko udaje się nam uzyskać dzięki wykwalifikowanej kadrze technicznej, doświadczeniu oraz „know-how" zarówno w obszarach techniki, jak i zarządzania.

Polen Patronage

Leadec wygrywa kontrakt na kompleksowe usługi utrzymania technicznego w nowej fabryce silników

Firma Leadec podpisała kontrakt na kompleksową obsługę techniczną linii produkcyjnych i montażowych silników w nowym zakładzie w Jaworze. Dowiedz się więcej

Chcesz z nami współpracować? Dowiedz się więcej

Leadec objął patronat nad kształceniem uczniów w zawodzie Technik Elektryk w Polkowicach

W środę 23 stycznia 2019r. Panowie Przemysław Pendrowski – Członek Zarządu oraz Dariusz Kowalski – Dyrektor Oddziału Polkowice  podpisali w tej sprawie porozumienie z  Zespołem Szkół im Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach.

Dowiedz się więcej

Leadec świętuje 20-tą rocznicę Polsce

Firma Leadec, jeden z wiodących dostawców usług przemysłowych w Polsce, w 2018 roku obchodzi dwudziestolecie działalności na terenie kraju. Firma podsumowuje ten intensywny czas i zdradza najbliższe plany, w tym m.in. rozszerzenie działalności o kolejne branże, jak lotnicza i produkcyjna.

Informacja prasowa (PDF)