• test

    Kto ma odpowiedni zespół do każdego zadania? My w Leadec

Leadec w Polsce - Usługi

Firma Leadec jest wiodącym dostawcą usług technicznych wspomagających produkcję zakładów przemysłowych. Naszym celem jest dostosowywanie szerokiego wachlarza naszych usług do różnych wymagań Klientów tak, aby mogli oni w wymierny sposób odczuć poprawę wskaźników efektywności produkcji. Chcemy być postrzegani jako solidny partner w dziedzinie usług przemysłowych, preferowany przez Klientów, Pracowników oraz społeczności lokalne.

Przy odpowiednim połączeniu usług technicznych, Leadec Sp. z o.o. gwarantuje płynny przebieg procesów klienta. Nasz szeroki zakres usług zapewnia kompleksowe rozwiązania z jednego źródła. Działania naszych specjalistów są precyzyjnie dostosowane do Państwa potrzeb.

Nasze doświadczenie pozwala naszym Partnerom w wymierny sposób odczuć poprawę wskaźników efektywności zarządzania wszystkimi procesami. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technicznych i organizacyjnych jest standardem działania Leadec, w znacznym stopniu obniżającym koszty oraz podnoszącym bezpieczeństwo i kulturę techniczną. To wszystko udaje się nam uzyskać dzięki wykwalifikowanej kadrze technicznej, doświadczeniu oraz „know-how" zarówno w obszarach techniki, jak i zarządzania.

Utrzymanie Ruchu

Leadec uchodzi w branży za innowacyjnego eksperta w dziedzinie utrzymania ruchu. Świadczy usługi najwyższej jakości, począwszy od inspekcji, poprzez przeglądy i utrzymanie ruchu dążąc do ciągłego doskonalenia.

Dowiedz się więcej

Mitarbeiter in der Instandhaltung

Wideo Leadec

Voith Industrial Services jest obecnie znany jako Leadec. Odkryj nasz nowy film Leadec.

Do filmu

Leadec Flagge