Leadec na Slovensku - naše služby

Leadec ponúka široký rozsah technických služieb pre priemysel po celom svete. Ako globálna spoločnosť sme schopní čerpať z našich vedomostí a odborných znalostí z mnohých krajín, čo nám umožňuje poskytnúť správne riešenia pre vaše podnikanie, aby sa využil plný potenciál. Leadec s.r.o. na Slovensku ponúka komplexné priemyselné služby prispôsobené priemyslu na slovenskom trhu.

  

Milujeme vašu továreň:

Prispôsobené riešenia pre výrobu

Leistungsübersicht Leadec
Leadec BOM
Leadec Board of Management: Markus Glaser-Gallion (CEO), Christian Geißler (CFO) and Markus Hucko (COO)

Covid-19: Ako riešime súčasný vývoj

„Už takmer celý rok žijeme a pracujeme v čase koronavírusu. Počas tohto obdobia sa toho veľa zmenilo. Našu každodennú prácu a ponuky pre našich zákazníkov sme zamerali na prevenciu, ktorú aj naďalej rozvíjame. Vďaka nášmu krízovému manažmentu a hygienickým opatreniam boli naši zamestnanci, a aj naďalej sú, neustále k dispozícii. Naše služby sme tiež prispôsobili novým požiadavkám v továrňach. V neposlednom rade sme posledných pár mesiacov využili na ďalšie prispôsobenie sa novým skutočnostiam a sme pripravení na aktuálnu, globálnu expanziu.

V tomto ohľade považujeme otrasy vo výrobe za príležitosť. Konáme aktívne, čerpáme nové nápady a riešenia z našich doterajších skúseností a sledujeme udržateľné prístupy spoločne s našimi zákazníkmi. Vďaka tomuto know-how, výnimočnému tímu, ktorý ťahá za jeden povraz, a dôvere našich zákazníkov a partnerov, ktorí stoja za nami, môžeme do nadchádzajúcich týždňov a mesiacov vykročiť optimisticky a proaktívne."

Leadec Video

Milujeme vašu továreň

Presvedčte sa sami o našej širokej ponuke služieb pre váš závod. Sme doma v mnohých priemyselných odvetviach a snažíme sa zlepšovať každý deň - pretože milujeme vašu továreň.

Spoločnosti Castrol a Leadec: Priekopnícke partnerstvo v oblasti riadenia kvapalín pre Factory 4.0

Castrol, jedna z popredných svetových značiek mazív, a skupina Leadec Group, globálny poskytovateľ technických služieb, uzavreli celoeurópske partnerstvo v oblasti riadenia kvapalín pre priemyselných zákazníkov.

Tlačové informácie (PDF)

Chcete sa dozvedieť viac? Opýtajte sa nás

Pošlite nám správu: info-slovakia@leadec-services.com. Budeme radi, ak sa nám ozvete.