• 20 Jahre Leadec in der Slowakei

    Kto sa stará o to, aby všetko fungovalo? My, spoločnosť Leadec

Leadec na Slovensku - Naše služby

Leadec ponúka široký rozsah technických služieb pre priemysel po celom svete. Ako globálna spoločnosť sme schopní čerpať z našich vedomostí a odborných znalostí z mnohých krajín, čo nám umožňuje poskytnúť správne riešenia pre vaše podnikanie, aby využil svoj plný potenciál. Leadec s.r.o. Na Slovensku ponúka komplexné priemyselné služby prispôsobené priemyslu na slovenskom trhu.

Bild Startseite
Leadec Video

Spoločnosť Leadec, je popredným poskytovateľom priemyselných služieb. 

Leadec BOM

Vyhlásenie k dokumentu COVID-19

"Posledné týždne sa vyznačovali globálnym pozastavením a súvisiacimi obmedzeniami. Teraz pomaly vstupujeme do novej fázy a začíname obnovovať priemysel. Je zrejmé, že „nový normálny“ režim bude odlišný ako ten pred vypuknutím pandémie. Stále je nevyhnutné obmedziť šírenie vírusu. Vyvinuli sme hygienické postupy, vďaka ktorým sa naši zamestnanci môžu vrátiť na svoje pracovisko, či už do kancelárie alebo závodu. Našim zákazníkom pomáhame pri ich individuálnom obnovení priemyslu pomocou služieb šitých na mieru.

Nebudeme ohrozovať to, čo sme doteraz dosiahli. Preto sa spoliehame na inteligentné a na budúcnosť orientované scenáre v záujme prípravy na stabilné znovuotvorenie po kríze. Spolu s našimi zákazníkmi, partnermi a tímom Leadec."

Leadec Board of Management 

Chcete sa dozvedieť viac? Opýtajte sa nás

Pošlite nám správu: info-slovakia@leadec-services.com. Budeme radi, ak sa nám ozvete.