• 20 Jahre Leadec in der Slowakei

    Kto sa stará o to, aby všetko fungovalo? My, spoločnosť Leadec

Leadec na Slovensku - Naše služby

Leadec ponúka široký rozsah technických služieb pre priemysel po celom svete. Ako globálna spoločnosť sme schopní čerpať z našich vedomostí a odborných znalostí z mnohých krajín, čo nám umožňuje poskytnúť správne riešenia pre vaše podnikanie, aby využil svoj plný potenciál. Leadec s.r.o. Na Slovensku ponúka komplexné priemyselné služby prispôsobené priemyslu na slovenskom trhu.

Bild Startseite

Spoločnosť Leadec, je popredným poskytovateľom priemyselných služieb. 

Leadec BOM

Vyhlásenie k dokumentu COVID-19

"V tejto veľmi osobitnej situácii je najdôležitejšie spomaliť šírenie koronavírusu. Konali sme včas a budeme naďalej podnikať kroky v oblasti preventívneho zvyšovania bezpečnostných a hygienických opatrení na našich pracoviskách, možnosťou práce z domu pre našich zamestnancov a proaktívnym zriaďovaním koordinačných tímov na celom svete, aby dozerali na dané kroky a zľahčovali ich. Zároveň sledujeme a snažíme sa zmierňovať ekonomický dopad na všetky naše pobočky.

Pre našich klientov zostávame spoľahlivými partnermi, ktorých poznajú už roky, pretože naša DNA bola vždy blízko k zákazníkom. Ich továrne a ich zamestnanci sú jadrom našich služieb. Túto krízu prekonáme spoločne."

Leadec Board of Management 

Chcete sa dozvedieť viac? Opýtajte sa nás

Pošlite nám správu: info-slovakia@leadec-services.com. Budeme radi, ak sa nám ozvete.