Leadec na Slovensku - naše služby

Leadec ponúka široký rozsah technických služieb pre priemysel po celom svete. Ako globálna spoločnosť sme schopní čerpať z našich vedomostí a odborných znalostí z mnohých krajín, čo nám umožňuje poskytnúť správne riešenia pre vaše podnikanie, aby sa využil plný potenciál. Leadec s.r.o. na Slovensku ponúka komplexné priemyselné služby prispôsobené priemyslu na slovenskom trhu.

  

Milujeme vašu továreň:

Prispôsobené riešenia pre výrobu

Leistungsübersicht Leadec
Leadec BOM

Premýšľanie a konanie za hranicami vírusu COVID-19

"Od začiatku roka držal koronavírus a jeho šírenie z východu smerom na západ svet v napätí a zasiahol aj spoločnosť Leadec – postupne sa však naša situácia zlepšuje. Naši zákazníci zintenzívňujú svoje požiadavky a trh opäť naberá novú dynamiku. Spoločnosť Leadec vynaložila v posledných mesiacoch veľké úsilie, aby naši zamestnanci mohli byť naďalej v prevádzke aj počas krízového a hygienického manažmentu. Prispôsobili sme náš výber služieb potrebám závodu a oplatilo sa.

Teraz, v druhej polovici roka 2020, sme pripravení prejsť z defenzívneho a krízového režimu do ofenzívy. Vieme, že celý tím spoločnosti Leadec nás podporí. A na to sme naozaj hrdí! Nečakáme na návrat starých časov, ale pripravujeme sa na novú realitu. Pritom neustále dbáme na to, aby sme z predchádzajúcich skúseností čerpali nové nápady a riešenia a spoločne s našimi zákazníkmi presadzovali udržateľné prístupy."

Leadec Board of Management 

Leadec Video

Milujeme vašu továreň

Presvedčte sa sami o našej širokej ponuke služieb pre váš závod. Sme doma v mnohých priemyselných odvetviach a snažíme sa zlepšovať každý deň - pretože milujeme vašu továreň.

Spoločnosti Castrol a Leadec: Priekopnícke partnerstvo v oblasti riadenia kvapalín pre Factory 4.0

Castrol, jedna z popredných svetových značiek mazív, a skupina Leadec Group, globálny poskytovateľ technických služieb, uzavreli celoeurópske partnerstvo v oblasti riadenia kvapalín pre priemyselných zákazníkov.

Tlačové informácie (PDF)

Chcete sa dozvedieť viac? Opýtajte sa nás

Pošlite nám správu: info-slovakia@leadec-services.com. Budeme radi, ak sa nám ozvete.