• Mitarbeiter in der Instandhaltung

    Co daje przewagę w produkcji? Nasze usługi produkcyjne

Usługi Produkcyjne

Utrzymanie Ruchu

Leadec uchodzi w branży za innowacyjnego eksperta w dziedzinie utrzymania ruchu. Świadczy usługi najwyższej jakości, począwszy od inspekcji, poprzez przeglądy i utrzymanie ruchu dążąc do ciągłego doskonalenia.

Czytaj więcej

Czyszczenie Techniczne

Leadec oferuje szeroki zakres profesjonalnych, wysoko wyspecjalizowanych usług w sferze ogólnie pojętych czynności czyszczenia przemysłowego, technicznego i standardowego, jak również obsługi infrastrukturalnej i czynności porządkowo-sprzątających.

Czytaj więcej

Usługi dla Przemysłu

Leadec odciąża klientów, by mogli w pełni skoncentrować się na swoich zasadniczych kompetencjach. Nie tylko wspiera przebieg procesu, ale i umożliwia już w fazie planowania lokalizacji urządzeń, optymalizację rozmieszczenia i montażu, w kontekście późniejszego utrzymania ruchu.

Czytaj więcej

Relokacja Maszyn

Aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze wsparcie, jesteśmy w stanie zrobić jeszcze więcej. Naszą ofertę uzupełniają usługi w zakresie relokacji maszyn.

Czytaj więcej

Projektowanie i Budowa Maszyn

Pomagamy Klinetom w pełni wykorzystać potnecjał ich procesów. Leadec od 2002 roku opracowuje koncepcje maszyn i linii technologicznych dostosowane do indywidualnych potrzeb produkcyjnych. Maszyny budujemy z najwyższą starannością, tak aby zapwenić ich wydajność i niezawodność oraz aby sprostać najwyższym wymaganiom Klientów.

Czytaj więcej

Kto utrzymuje Państwa produkcję w ruchu? My w Leadec

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapytaj nas

Wyślij nam wiadomość: info-poland@leadec-services.com